Współpraca

Pożyczka Lombardowa bez wychodzenia z domu online

Pożyczka Lombardowa to najkorzystniejsze warunki współpracy.

Każdy przedsiębiorca, prowadzący lombard doskonale wie, że w świetle nowych przepisów udzielanie pożyczek pod zastaw uznawane jest za usługę finansową. Oprócz wypełniania skomplikowanej dokumentacji oraz sprawozdań dla Komisji Nadzoru Finansowego, każdy lombard musi spełniać jeszcze jednen warunek – kapitał zakładowy o minimalnej wartości aż 200 tysięcy złotych. Taka kwota zmusza bardzo wielu właścicieli lombardów do zakończenia działalności, ponieważ zamrożenie takiej gotówki jest dla nich niemożliwe. Aby ocalić od takiego losu jak największą ilość przedsiębiorców Pożyczka Lombardowa uruchomiła możliwość nawiązania współpracy, która odciąży drobnych właścicieli lombardów od tych obowiązków.

Dla zdecydowanych na nawiązanie z nami współpracy, zobowiązujemy się do przejęcia konieczności prowadzenia wszelkiej dokumentacji, potrzebnej dla Urzędu Skarbowego oraz Komisji Nadzoru Finansowego. Ponadto wszystkich naszych wspólników odciążamy z konieczności posiadania zakładowego kapitału. Na każdej umowie udzielania pożyczki pod zastaw, Twoja działalność widnieć będzie jedynie jako pośrednik, a nasza firma, czyli Pożyczka Lombardowa, jako faktyczny pożyczkodawca. Nie musisz się jednak martwić o konsekwencje z tego tytułu, ponieważ takie działania jest w stu procentach legalne.

Wchodząc w spółkę z Pożyczka Lombardowa, zyskujesz prężnie rozwijającego się wspólnika, który codziennie ciężko pracuje nad rozwojem oraz dobrym imieniem swojej firmy. Jesteśmy firmą zdecydowaną oraz stabilną, swoją konkurencję pozostawiamy daleko w tyle.

 

Każdy w naszych wspólników wchodząc z nami w spółkę zyskał:

  1. Własnego wykwalifikowanego opiekuna, który sprawuje nad nim całodobową opiekę oraz pomoc. Zadaniem każdego opiekuna jest dbanie o rozwój działalności naszych wspólników oraz rozwiązanie ich wszelkich wątpliwości związanych z prowadzeniem lombardów.
  2. Zniesienie obowiązku stałego monitorowania nowych przepisów z zakresu prawa finansowego. Nad takimi sprawami czuwa nasz dział prawny.
  3. Możliwość wspólnego budowania najsilniejszej marki lombardu w Polsce. Stacjonarne oddziały posiadamy w każdym centralnym mieście w Polsce. Ponadto stale pracujemy nad otwieraniem kolejnych oddziałów w mniejszych miejscowościach oraz wsiach, aby dotrzeć do jak największej liczby klientów.
  4. Możliwość pożyczenia pieniędzy na rozwój swojej działalności. Każdemu z naszych wspólników przysługuje nisko oprocentowana pożyczka na działania związane z powiększeniem jego działalności, takie jak: nowsze wyposażenie lokalu, rozbudowanie lokalu, wynajem lokalu w lepszej lokalizacji, rozbudowanie magazynu potrzebnego do przechowywania przedmiotów zastawu.
  5. Możliwość udzielania pożyczek pośrednicząc dla największych parabanków w Polsce, takich jak Vivus lub Express Kasa. Dzięki temu możesz budować renomę swojej firmy opierając się na ich reklamie oraz doświadczeniu. Udzielanie pożyczek w pod takim patronatem przyciąga znacznie większą ilość klientów. Specjalnie z myślą o naszych wspólnikach wynegocjowaliśmy z tymi firmami najlepsze prowizję oraz warunki.

 

Czego oczekujemy od naszych wspólników?

Od naszych wspólników oczekujemy przede wszystkim zaangażowania w budowanie pozytywnego wizerunku naszej firmy. Ponadto każdy z nich musi posiadać legalnie zarejestrowaną działalność gospodarczą oraz dysponować lokalem i magazynem, w którym może pełnić swoje obowiązki. W Pożyczka Lombardowa cenimy sobie także osoby nastawione na odniesienie sukcesów oraz posiadające doświadczenie w branży lombardów.

Jak zarabiasz współpracując z Pożyczka Lombardowa?

Podczas nawiązywania każdej współpracy, indywidualnie dla każdego wspólnika, negocjujemy prowizje od zysku całej firmy. Pozostałe Twoje zarobki składać się będą z: oprocentowania udzielonych pożyczek, sprzedaży przedmiotów zastawu, które nie zostały wykupione, odsetek za nieterminowe spłaty pożyczek oraz opłaty związane z przesuwaniem ostatecznego terminu spłaty pożyczki.

Jak zostać wspólnikiem Pożyczka Lombardowa?

Aby zostać naszym wspólnikiem musisz skontaktować się z jednym z naszych koordynatorów, co zrobić możesz wykonać za pomocą formularza dostępnego na stronie lub mailowo. W kontakcie zwrotnym nasz pracownik poda Ci wszystkie warunki podjęcia współpracy.

 

Lombard współpraca

 

Polski lombard opinie

napisz opinie jeśli jesteś użytkownikiem platformy może ona pomóc w wyborze i decyzji innym.