Skup samochodów Nowe Warpno tel 887 332 665

Pożyczka Lombardowa bez wychodzenia z domu online

Skup samochodów Nowe Warpno tel 887 332 665

Skup samochodów

Pożyczki bez BIK – Jeżeli masz pojazd i potrzebujesz szybkiej pożyczki – jesteśmy dla Ciebie rozwiązanie! Pożyczymy Ci nawet 100 tys. złotych na dowolny cel, bez dokumentów potwierdzających Twoje dochody!

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Dobrym warunkiem udzielenia pożyczki jest stanowienie:

– maszyny rolniczej
– sprzętu pływającego lub samolotu
– samochodu
– skutera

Lombard online

Oraz uczynienie nas współwłaścicielem na godzina bycia zawartej umowy pożyczkowej.

Świadczymy Ci znane zasady i gwarancję uczciwości. Nie zmuszamy z Ciebie zaświadczeń o zarobkach. W chwili podpisania umowy nie przestajesz być właścicielem pojazdu, nie tracisz do niego prawa – możesz z niego użytkować, tak jak do tej chwile. Możesz zyskać pożyczkę na dowlony plan a bez znaczenia jest, czy masz samochód marki FIAT czy Mercedes, Ford czy Seat, Honda czy Volvo. Wszystko w oparciu o przejrzyste zasady, bez wglądu do BIK. Sprawdź opinie zajmujące naszej pracy i zasugeruj się, jak łatwo uzyskać szybką gotówkę z swoich agentów.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Jak wygląda cały proces?

1. Ubiegając się o naszą pożyczkę musisz być jednym właścicielem pojazdu wpisanym do dowodu rejestracyjnego.

2. Wypełnij odpowiedni dokument na naszej stronie internetowej, uwzględniając w nim ilość pożyczki i czas spłacania. Przy wycenie Twojego sprzętu może posłużyć licznik wykonany przez swój układ, który stanowi do Twojej sile na części głównej.

3. Po spełnieniu wszelkich możliwości w formularzu, nasz agent skontaktuje się z Tobą w rozwoju paru dni. Po akceptacji wniosku, kurier da Ci całe niezbędne umowy.

4. Po podpisaniu i sprawdzeniu wszystkich dokumentów, gotówka zostanie przelana na wskazane przez Ciebie konto.
Pytania i odpowiedzi

Dlaczego opłaca mi się pożyczka pod zastaw samochodu?

Dzięki zabezpieczeniu w istocie samochodu jesteśmy w mieszkanie pożyczyć Ci poważniejszą liczbę pieniędzy, niż w przypadku pożyczki na uproszczonych zasadach.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Jakiego rodzaju sprzęt mogę zastawić?

Nasi agenci zapewnią Ci pożyczki pod zastaw samochodu, skutera, motocykla i pozostałych sprzętów jeżdżących, pływających oraz latających. W razie pytań skontaktuj się z własnym agentem.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

Jakie materiały muszę być, aby dostać pożyczkę?

Nie zmuszamy z Ciebie zaświadczenia o zarobkach. Jedynym dokumentem wymaganym przez nas jest wpis do dowodu rejestracyjnego jako samego właściciela i ważny przegląd techniczny.

Jakie materiały muszę podpisać, aby dostać pożyczkę pod zastaw samochodu?

Musisz podpisać jedynie dwa dokumenty. Są ostatnie : Umowa Pożyczki Ratalnej oraz Umowa Przewłaszczenia.

Co zatem stanowi umowa przewłaszczenia?

Umowa przewłaszczenia jest zabezpieczeniem kredytu, która tworzy, że kredytobiorca panuje na firmę udzielającą kredytu, prawo własności sprzętu będącego materiałem zastawu. Na skuteczności umowy przewłaszczający zatrzymuje sprzęt w domowym posiadaniu, a firma pożyczkowa daje mu na jej bezpłatne użytkowanie. Przewłaszczający jest jedynym użytkownikiem danego sprzętu, a dodatkowo odpowiada za jego eksloatację, tak kiedy korzystało wtedy stanowisko do tej chwile. Firma udzielająca pożyczki przestaje być właścicielem sprzętu w chwili, kiedy kredytobiorca spłaci całość świadczeń płynących z karty pożyczkowej.

Skup samochodów Kamień Pomorski tel 887 332 665

 

Zobacz również pożyczki pod zastaw samochodu

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *