Pożyczki społecznościowe

Pożyczka Lombardowa bez wychodzenia z domu online

Męczy Cię długi czas oczekiwania na zyski z lokat bankowych ? Posiadasz dodatkowe środki finansowe, na których chciałbyś zarabiać? A może od dziecka marzysz o zostaniu inwestorem, jednak nie masz pojęcia w co powinieneś włożyć swoje pieniądze?

Jeśli chociaż na jedno z tych pytań odpowiedziałeś TAK, Pożyczka Lombardowa ma dla ciebie idealne rozwiązanie!

Od niedawna każda osoba dysponująca dodatkowymi środkami finansowymi, może zostać naszym wspólnikiem i dzięki naszej specjalnej platformie internetowej inwestować swoje środki w udzielanie pożyczek społecznościowych.

 

Czym jest pożyczka społecznościowa i jak można na niej zarobić?

Pożyczką społecznością nazywamy pożyczki, udzielane przez osobę prywatną za pośrednictwem legalnie działającej firmy. Współpracując z Pożyczka Lombardowa, każdy inwestor zarabia na: oprocentowaniu udzielanych przez siebie pożyczek, opłatach za nieterminowe spłaty pożyczek oraz przesuwanie ostatecznego terminu ich spłaty. Ponadto Pożyczka Lombardowa, aby jeszcze lepiej zabezpieczyć wszystkich swoich inwestorów, udziela pożyczek społecznościowych tylko pod zastaw przedmiotu o większej wartości. W momencie, gdy pożyczkobiorca przestanie spłacać zaciągniętą pożyczkę, przedmiot jego zastawu zostaje sprzedany, a całkowity zysk z niego przekazany dla udzielającego mu pożyczki inwestora.

 

Kto może zostać inwestorem w pożyczki społecznościowe?

Naszym wspólnikiem, czyli inwestorem zostać może każda pełnoletnia osoba, dysponująca dodatkową gotówką, którą może przekazać na udzielanie pożyczek społecznościowych.

 

Co zyskuje każdy wspólnik firmy Pożyczka Lombardowa?

Nasza firma jest znana i ceniona na całym rynku finansowym, dlatego nasi inwestorzy zyskują przede wszystkim silnego i niezależnego wspólnika. Każdy inwestor ma swojego indywidualnego opiekuna, który monitoruje jego inwestycje przez 24 godziny na dobę oraz odpowiada na wszelkie jego pytania związane z naszym z systemem udzielania pożyczek społecznościowych. Zabezpieczenie, w postaci przedmiotu zastawu, daje każdemu inwestorowi gwarancję, że jego pieniądze nie zostaną utracone, tak jak w przypadku innych, mniej stabilnych inwestycji. Oprócz tego, każdy nasz inwestor ma dostęp do dedykowanej platformy internetowej, na której dysponuje swoimi środkami finansowymi wypłacając je lub udzielając kolejnych pożyczek społecznościowych. Każdy nasz wspólnik ma możliwość zweryfikowania danych osobowych osób ubiegających się o pożyczkę. Widzi także oprocentowanie danej pożyczki, dokładny opis przedmiotu zastawu oraz ostateczny termin spłaty, ustalony z pożyczkobiorcą.

 

Co należy robić będąc inwestorem w pożyczki społecznościowe?

Jedynym zadaniem naszych wspólników jest inwestowanie środków w udzielanie pożyczek dla wybranych przez nich pożyczkobiorców. Wszelkimi formalnościami, takimi jak prowadzenie dokumentacji wymaganej przez Urzędy Skarbowe oraz Komisje Nadzoru Finansowego, zajmuje się nasz dział prawny oraz księgowy, dlatego nasi inwestorzy nie muszą się tym przejmować. Pożyczka Lombardowa zajmuje się także podpisywaniem umów oraz ich przechowywaniem.

 

Jak mogłeś już zauważyć, inwestowanie pieniędzy w nasze pożyczki społecznościowe jest banalnie proste, a przy tym maksymalnie bezpieczne. Jeśli jesteś zainteresowany podjęciem z nami współpracy lub masz jakieś dodatkowe pytania odnośnie do udzielania pożyczek społecznościowych zapraszamy do konsultacji z naszymi przedstawicielami. Skontaktować możesz się z nimi mailowo, telefonicznie lub wypełniając formularz dostępny na naszej stronie internetowej.

Pożyczki społecznościowe

 

TPW opinie

napisz opinie jeśli jesteś użytkownikiem platformy może ona pomóc w wyborze i decyzji innym.